Kvarca kristāla trauku meditācija


Šī ir mana  nodarbe, kas pilnībā pārņem savā varā! Tie arī pie manis atnāca ļoti īsā laikā, jo tam, kam jānotiek, tas notiksies :) !

  Trauki ir gatavoti no kvarca kristāla. Kristāla skaņa ir tīra, skaista, spēcīga un iedarbīga. Kvarca kristāli ir visvairāk dodošie, produktīvākie no visiem akmeņiem. Tie ir īpaši ģeneratori, radot tādu enerģijas lauku, kāds nav nevienam citam akmenim vai dārgakmenim. Klausoties šo trauku skaņās ir tāda sajūta, ka tie ir dzīvi - dzied un stāsta. To skaņa iekļūst katrā šūnā, kurai nepieciešama kāda palīdzība un dziedināšana, tie uzrunā emocijas, atbrīvo prātu un enerģētiskos blokus. Trauki ir veidoti pēc enerģētisko centru sistēmas - 7 trauki, kuru skaņa atbilst katram no centriem, tāpēc to iedarbība ir visaptveroša.

  Apmēram 20 gadus atpakaļ NASA bija ierakstījuši Urāna gredzenu skaņu, un tika atklāta pārsteidzoša līdzība ar kvarca kristāla dziedošo trauku skaņu. Pēc 1 minūtes un 50 sekundēm Urāna gredzenu skaņa ir tieši tāda pati kā kvarca kristāla traukiem. Tas atkārtojas 6 minūšu intervālā.Helsus 2017, Pasta sala Jelgavā
 .