Astroloģija

  Pēc milzum daudz ezotērisko zinību izlasīšanas, nonācu līdz interesei par astroloģiju. Biju sākusi meklēt informāciju par skolām, kur to apgūt, tad pati nokļuvu pie astrologa, kas man arī ieteica studēt astroloģiju. Tad arī "atnāca" informācija par skolu. Tas bija mēnesis, kopš sāku interesēties par mācībām, un, kad jau biju iestājusies Baltijas astroloģijas skolā Jelgavā. Es biju atkal atradusi to, kas man patiešām interesēja...  Vērojot, kas notiek "astroloģiskajā" vidē varu piekrist kādam astrologam, kas ir teicis, ka astroloģija patreiz pielīdzināma ātrās ēdināšanas restorāniem. Cilvēkiem ir izveidojies nepareizs priekšstats par šo zinātni, tāpēc arī daudzi astrologus uzlūko kā šīs pasaules dīvaiņus.

  Šī ir ļoti sena zinātne ar milzīgu informācijas apjomu, kur nepārtraukti ir jāmācās un jāpraktizē. Tāpēc, manuprāt vislabāk ir praktizēties kādā konkrētā "lauciņā" (gluži tāpat kā mediķiem). Par savu "lauciņu" esmu izvēlējusies cilvēka dvēseles ceļu: kādi ir būtiskākie uzdevumi, kas cilvēkam ir jāizdara, pēc kā tiecas viņa dvēsele, kādas negatīvās rakstura iezīmes jātransformē. Zvaigžņu karte nav fatāla vai kā akmenī iecirsta, viss ir paša cilvēka rokās, jāiemācās vien valdīt pār zvaigznēm. Galvenā būtība - iemācīt cilvēkam saprast sevi. Man ļoti trāpīgs liekas un mūsdienu sabiedrību raksturojošs Z.Mauriņas citāts: "Pārlieku kultivējot rozes, tās zaudē smaržu, pārlieku civilizācijā cilvēks zaudē dvēseli". Mēs esam tik tālu no dabas un sevis...

  Studējot astroloģiju, iepazinu Dzīvās Ētikas mācību. Tā ir kļuvusi par manu "gaismas bāku" :) Brīžos, kad liekas, ka ceļš ir zudis, var atvērt grāmatu jebkurā vietā (jo parasti atveras vajadzīgās lapas :)), to palasot, viss atkal noskaidrojas un var doties tālāk.

Tas īsumā.....


Svarīgi iepazīt sevi, jo tikai tā var iepazīt citus. /H.Blavatska/

 .